Den: 2. 10. 2016

DDM Hippo Kuřim vs Sokol Jehnice

Do druhého zápasu jsme nastoupili v lehce pozměněné sestavě. Ale bohužel, ani tak jsme nezachytili drtivý nástup Kuřimy a výsledkem byla prohra 25:9. Před druhým setem jsme se povzbudili a drželi jsme se zkušenějším soupeřem krok až do poloviny setu. Bohužel jsme se nevyvarovali zbytečných chyb a set jsme prohráli 25:19. Třetí set už byl boj holek s únavou. I přes nesmírnou snahu a chtíč vyhrát byl výsledek celkem jednoznačný 25:11 pro Kuřim. Děvčata si opět vyzkoušeli hru proti staršímu a zkušenějšímu soupeři. Ve hře byla spousta pohledných volejbalových akcí od kterých se určitě holky odrazí k lepším výsledkům.

V neděli naše kadetky hotovaly na horké půdě týmu DDM Hippo Kuřim. První set nás nezastihl v dobré formě. Soupeři jsme stačili pouze v začátku setu. V prostřední části přišly zbytečné chyby a soupeř i díky kvalitnímu podání získal náskok, který si udržel a zvítězil poměrem 25:14. Do druhého setu jsme chtěli nastoupit mnohem lépe, ale to se nám vůbec nepodařilo a byl z toho náskok soupeře o sedm bodů. Holky ovšem nesložily zbraně a svou bojovností a snahou o zvrat se soupeři dokázaly vyrovnat a set dovedly do koncovky. Zde se ukázala větší zkušenost soupeře a proto domácí zvítězily poměrem 25:21. Ve třetím setu se holkám opět přestal dařit příjem. I přes bojovnost a snahu ovšem soupeře moc nepotrápily a bylo z toho vítězství domácích v poměru 25:11 a celkové vítězství 3:0.