Archiv pro den: 8. 10. 2016

Sokol Jehnice vs VC Kroměříž

První set druhého utkání nabídl pěkné drama. Družstva se ve vedení střídala. Až v samotném závěru se domácím povedlo odskočit do vedení 24:20. Jenže ani čtyři setboly nestačily k ukončení setu. Kroměříži se povedlo vyrovnat na 24:24, ale z jejich strany to už bylo vše. Následují dvě rozehry patřili Jehnicím, které se tak ujali vedení 1:0 na sety. Po prohrané koncovce, hosté odpadly a už nedokázaly vzdorovat a prohrály i druhé utkání.

Sokol Jehnice vs Sokol Křenovice

Druhé utkání nabídlo dramatickou podívanou plnou zvratů. První set byl boj o každý bod. Naše hráčky zlepšily útok, ale soupeře zdobila neuvěřitelně obětavá hra v poli. Nakonec zvítězila lepší obrana a soupeř z Křenovic uhrál první set poměrem 25:23. Ve druhém setu začaly domácí hráčky skvěle podávat. Zlepšila se i hra a komunikace v poli. Díky skvělému útoku si ženy vytvořily potřebný tlak a zvítězily 25:16. Další set se nesl ve stejném duchu jako předchozí. Křenovice se ovšem vrátily ke své skvělé hře v poli, kde téměř nechybovaly. I tak naše holky slavily vítězství poměrem 25:22. Do čtvrtého setu vstoupily naše hráčky s odhodláním zvítězit a ukončit zápas s vybojovanými 3 body. Ovšem průběh setu byl zcela jiný. Soupeř k výborné hře v poli přidal kvalitní a bezchybný útok. V družstvu Jehnic se vytratila pohoda a přesnost a soupeř tak ovládl celý set zcela jednoznačně 25:13. Zápas tak dospěl do tie-breaku a obě družstva chtěla získat vítězství na svou stranu. Ovšem Křenovice to ukázaly i na hřišti. Zcela ovládly první část tie-breaku a náskok si udržely až do konce a zvítězily poměrem 15:10.

Sokol Jehnice vs VC Kroměříž

V pátem kole 1. ligy juniorek, naše holky přivítaly nováčka soutěže z Kroměříže. Od začátku utkání bylo jasné kdo je pánem na hřišti. Domácí zejména díky kvalitnejšímu podání, přesnějšímu útoku a méně chybám ve hře bez problémů dokráčeli k vítězství v prvním setu. Obdobný ráz měly i další sety a tak za hodinu bylo o rozhodnuto, že Jehnice vyhrály i páté utkání sezóny.

Sokol Jehnice vs Sokol Křenovice

Ženy své první domácí utkání sehráli proti družstvu Křenovic. Vstup do zápasu holky nezachytily a brzy prohrávaly o 7 bodů. Bohužel ztrátu se jim už nepodařilo dohnat i přes zlepšený výkon na přihrávce a v útoku a první set prohrály 21:25. Druhý set byl opakem prvního. Kvalitním servisem a dobrým útokem si postupně vytvářely náskok a dokázaly zvítězit 25:22. Do třetího setu ženy nastoupily s odhodláním zvítězit. Soupeř předváděl skvělou hru v poli a naše hráčky se nedokázaly prosadit proti obraně hostů a prohrály třetí set 21:25. Čtvrtý set chtěla děvčata opět získat pro sebe a vynutit si tak rozhodující tie-break, ale nebyla žádná činnost, o kterou se mohla opřít. Soupeř hrál s velkým přehledem a chutí. Na našich hráčkách byla vidět snaha s vývojem něco udělat, ale nebyla schopna reagovat na soupeřovu hru. Hosté z Křenovic tedy zvítězili 25:19 a tím ovládly první zápas poměrem 3:1 na sety.