Den: 13. 11. 2016

Sokol Jehnice vs DDM Hippo Kuřim

Druhý zápas začaly Jehnice s obměněnou sestavou. Bohužel soupeř si udržoval svůj standart a pohlídal si průběh setu a zvítězil 25:8. I druhý set vyzníval lépe pro Kuřim a Jehnice si vybírali daň nezkušenosti. I přes zlepšenou mezihru bohužel nedokázali zaútočit a neměli vůči soupeři žádnou protizbraň a proto prohráli 10:25. Třetí set se domácí holky zlepšily na servisu a diky tomu dokázali soupeře zatlačit a Kuřim musela zabrat. Díky zkušenostem se hosté dokázali dostat do vedení a zvítězili 25:13. Holky se utkaly se soupeřem i o 4 roky starším a na výkonech obou týmů to bylo vidět.

Kadetky čekal další dvojzápas v rámci krajského přeboru. Soupeřem jim bylo družstvo Kuřimi. První set se holkám nepodařil již od začátku. Nebyly schopné poradit si se servisem soupeřek, tím pádem se nedostaly vůbec do hry. První set vyzněl zcela pro Kuřim poměrem 25:4. Druhý set se holky dostaly více do hry a díky servisu dokázali se soupeřem držet krok na začátku setu. Ovšem v dalším průběhu se prokázala zkušenost juniorek z Kuřimi a zvítězily poměrem 25:10. Třetí set byl v režii DDM a nenechali nic náhodě a pohlídali si celý průběh a naše holky nedokázali nijak zareagovat a prohráli 25:6.