Den: 26. 11. 2016

Univerzita Brno vs Sokol Jehnice

Na začátku setu si Univerzita vytvořila náskok, který si už dokázala narozdíl oproti prvnímu zápasu pohlídat a dostala se tak do vedení 1:0 na sety. Celé utkání bylo vyrovnané, nebyla nouze o dlouhé výměny a jeho vývoj byl jako na houpačce. A to zejména díky tomu, že domácí zkvalitnili přihrávku a velkému množství zkažených servisů na straně týmu Sokolek. Nepodařený vstup Jehnic do 5 setu rozhodl o vítězství Univerzity. I přes pořážku ve druhém utkání, jsou 4 body z palubovky třetího týmu tabulky úspěchem.

Úvod utkání nezačal dobře a v prvním setu Jehnice prohrávaly 1:6. Díky však kvalitnímu servisu a velké úspěšnosti všech útočníků jsme ztrátu smazazaly a dramatické koncovce ji i získaly. Druhý set byl jednoznačnou záležitostí Jehnic. Třetí set byl zpočátku vyrovnaný, ale pak se projevil drive hostů a výsledku utkání bylo rozhodnuto.