Tým1234VýsledekBody
Juniorky251923241Prohra za 0
TJ Junior Brno juniorky222525263Výhra za 3

Report

Utkání mezi prvním a druhým týmem tabulky nabídlo dramatickou podívanou plnou zvratou. V úvodu utkání si družstva střídavě připisovala body, aniž by si ani jedno z nich vytvořilo více jak jednobodové vedení. První komu se povedla bodová série byl Junior, který odskočil do vedení 15:12. Domácí hráčky však dokázaly odpovědět stejnou kartou. Otočily skóre ve dvou rotacích na 23:17 a svůj náskok si už pohlídaly. Druhý set se hrál od samotného začátku v režii Junioru. Třetí i čtvrtý set nabídl neskutečný boj o každý bod, kdy se družstva střídala ve vedení. V obou koncovkách slavila úspěch větší zkušenost hostujícího družstva, které si tak připsalo svoji šestnáctou výhru ze sedmnácti odehraných utkání.