Tým12345VýsledekBody
Kadetky2523251382Prohra za 1
TJ Lokomotiva Břeclav juniorky18251925153Výhra za 2

Report

Tímto utkáním kadetky otevřely novou sezónu. Jejich soupeřem se na domácí palubovce bylo družstvo TJ Lokomotiva Břeclav. Do utkání jsme vstoupili sebevědomě a kvalitním servisem a bojovnou hrou jsme si vytvořili náskok čtyř bodů.  Soupeř i přes snahu nedokázal průběh setu zvrátit a děvčata zvítězila 25:18. Do druhého setu vstoupila opět lépe domácí děvčata. Bohužel se jim nepodařilo udržet vybojovaný 5ti bodový náskok. Soupeř postupně snižoval ztrátu, až set dospěl do koncovky, ve které byla šťastnější Lokomotiva. Výsledek 25:23 pro hosty. Do třetího setu nastoupili děvčata s odhodláním zopakovat první set.  Od začátku setu se ani jedno družstvo nevzdálilo více jak na 2 body.  Ve střední části setu se však holkám podařilo soupeři odskočit a získaný náskok udržely až do konce setu, který vyhrály 25:19. Ve čtvrtém setu se holkám nepodařil vstup a byl z toho náskok soupeře, který již holky nedokázaly dotáhnout.  Soupeř hrál dobře a vynutil si tak pátý rozhodující set. Začátek tie-breaku vyšel lépe domácím. Ujali se vedení 4:1. Ovšem soupeř nesložil zbraně a postupně se dostal až do vedení o dva body. Na našich hráčkách byla vidět snaha s výsledkem něco udělat, ale soupeř byl proti a svou hrou si pohlídal výsledek setu a tím i celého zápasu.