Tým12345VýsledekBody
Ženy23252513102Prohra za 1
TJ Sokol Křenovice ženy25162225153Výhra za 2

Report

Druhé utkání nabídlo dramatickou podívanou plnou zvratů. První set byl boj o každý bod. Naše hráčky zlepšily útok, ale soupeře zdobila neuvěřitelně obětavá hra v poli. Nakonec zvítězila lepší obrana a soupeř z Křenovic uhrál první set poměrem 25:23. Ve druhém setu začaly domácí hráčky skvěle podávat. Zlepšila se i hra a komunikace v poli. Díky skvělému útoku si ženy vytvořily potřebný tlak a zvítězily 25:16. Další set se nesl ve stejném duchu jako předchozí. Křenovice se ovšem vrátily ke své skvělé hře v poli, kde téměř nechybovaly. I tak naše holky slavily vítězství poměrem 25:22. Do čtvrtého setu vstoupily naše hráčky s odhodláním zvítězit a ukončit zápas s vybojovanými 3 body. Ovšem průběh setu byl zcela jiný. Soupeř k výborné hře v poli přidal kvalitní a bezchybný útok. V družstvu Jehnic se vytratila pohoda a přesnost a soupeř tak ovládl celý set zcela jednoznačně 25:13. Zápas tak dospěl do tie-breaku a obě družstva chtěla získat vítězství na svou stranu. Ovšem Křenovice to ukázaly i na hřišti. Zcela ovládly první část tie-breaku a náskok si udržely až do konce a zvítězily poměrem 15:10.