Tým1234VýsledekBody
Ženy212521191Prohra za 0
TJ Sokol Křenovice ženy252225253Výhra za 3

Report

Ženy své první domácí utkání sehráli proti družstvu Křenovic. Vstup do zápasu holky nezachytily a brzy prohrávaly o 7 bodů. Bohužel ztrátu se jim už nepodařilo dohnat i přes zlepšený výkon na přihrávce a v útoku a první set prohrály 21:25. Druhý set byl opakem prvního. Kvalitním servisem a dobrým útokem si postupně vytvářely náskok a dokázaly zvítězit 25:22. Do třetího setu ženy nastoupily s odhodláním zvítězit. Soupeř předváděl skvělou hru v poli a naše hráčky se nedokázaly prosadit proti obraně hostů a prohrály třetí set 21:25. Čtvrtý set chtěla děvčata opět získat pro sebe a vynutit si tak rozhodující tie-break, ale nebyla žádná činnost, o kterou se mohla opřít. Soupeř hrál s velkým přehledem a chutí. Na našich hráčkách byla vidět snaha s vývojem něco udělat, ale nebyla schopna reagovat na soupeřovu hru. Hosté z Křenovic tedy zvítězili 25:19 a tím ovládly první zápas poměrem 3:1 na sety.