Turnaj Znojmo – starší žákyně

Komentář

Dalším přípravným turnajem našich starších žákyň, byl ten ve Znojmě. Vzhledem časově náročnému programu se utkání v základní skupině odehrály pouze na dva hrané sety a až utkání o pořadí se hrála na dva vítězné sety. Děvčata do turnaje úspěšně vstoupila, kdy v utkání s Kroměříží famózně otočila koncovku z 19:24 na 26:24. Ve druhém setu se holkám nepodařilo navázat na výkon z první sady a utkání, tak skončilo netradiční volejbalovou remízou 1:1. Na domácí výběr jsme nestačily a prohrály 2:0. Poslední utkání základní skupiny s Břeclaví opět skončilo remízou 1:1 a to znamenalo, že jsme skončily na třetím místě. S Juniorem Brno se holkám vůbec  nevedlo a prohrály jasným rozdílem ve dvou setech. V utkání o 7. místo jsme opět narazily na VC Kroměříž. V tuhém boji jsme podlehly svému soupeři 2:1 na sety, když v rozhodujícím třetím setu jsme prohrály 13:15.