Kadetky

volejbal_jehnice_2016

Soupiska

#HráčPost
2Magdaléna Plachásmečařka
15Lucie Sedlmajerovásmečařka
21Anna Šmikmátorováblokařka
25Michaela Štrůblovásmečařka
27Petra Křápkováblokařka
28Eliška Hanákováblokařka
36Tereza Procházkovánahrávačka
49Aneta Fišerovásmečařka

Realizační tým

PráceJméno
trenérPetr Pleskač
asistent trenéraJana Šimanicová

Krajský přebor juniorek – skupina II

PosTýmZV3V2P1P0SetyBody
1DDM Brno201413251:2147
2Slovan Ivančice141021137:1135
3Duhovka Břeclav161020439:1734
4Minerva Boskovice16512823:3319
5Sokol Jehnice164001212:3812
6Volejbal Vyškov18011169:533

Výsledky

3 - 1
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs Volejbal Vyškov

3 - 1
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs Volejbal Vyškov

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs Volejbal Vyškov

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs Volejbal Vyškov

13:00
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Minerva Boskovice vs Sokol Jehnice

10:00
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Minerva Boskovice vs Sokol Jehnice

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs Minerva Boskovice

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs Minerva Boskovice

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Duhovka Břeclav vs Sokol Jehnice

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Duhovka Břeclav vs Sokol Jehnice

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs Slovan Ivančice

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs Slovan Ivančice

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Slovan Ivančice vs Sokol Jehnice

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Slovan Ivančice vs Sokol Jehnice

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs DDM Brno

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs DDM Brno

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs Duhovka Břeclav

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina II.

Sokol Jehnice vs Duhovka Břeclav

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina A

Volejbal Vyškov vs Sokol Jehnice

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina A

Volejbal Vyškov vs Sokol Jehnice

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina A

Sokol Jehnice vs Duhovka Břeclav

2 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina A

Sokol Jehnice vs Duhovka Břeclav

3 - 1
Krajský přebor juniorek - skupina A

Minerva Boskovice vs Sokol Jehnice

2 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina A

Minerva Boskovice vs Sokol Jehnice

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina A

Sokol Jehnice vs DDM Hippo Kuřim

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina A

Sokol Jehnice vs DDM Hippo Kuřim

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina A

Sokol Jehnice vs Volejbal Vyškov

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina A

Sokol Jehnice vs Volejbal Vyškov

3 - 1
Krajský přebor juniorek - skupina A

Duhovka Břeclav vs Sokol Jehnice

3 - 1
Krajský přebor juniorek - skupina A

Duhovka Břeclav vs Sokol Jehnice

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina A

Sokol Jehnice vs Minerva Boskovice

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina A

Sokol Jehnice vs Minerva Boskovice

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina A

Lokomotiva Břeclav vs Sokol Jehnice

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina A

Lokomotiva Břeclav vs Sokol Jehnice

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina A

DDM Hippo Kuřim vs Sokol Jehnice

3 - 0
Krajský přebor juniorek - skupina A

DDM Hippo Kuřim vs Sokol Jehnice

0 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina A

Sokol Jehnice vs Lokomotiva Břeclav

2 - 3
Krajský přebor juniorek - skupina A

Sokol Jehnice vs Lokomotiva Břeclav

9:00

Turnaj Uh. Hradiště - kadetky

Tréninky

Pondělí  Středa Pátek
18:00–20:00 19:15–21:15 17:45–19:45