Tým123VýsledekBody
DDM Hippo Kuřim juniorky2525253Výhra za 3
Kadetky1421110Prohra za 0

Report

V neděli naše kadetky hotovaly na horké půdě týmu DDM Hippo Kuřim. První set nás nezastihl v dobré formě. Soupeři jsme stačili pouze v začátku setu. V prostřední části přišly zbytečné chyby a soupeř i díky kvalitnímu podání získal náskok, který si udržel a zvítězil poměrem 25:14. Do druhého setu jsme chtěli nastoupit mnohem lépe, ale to se nám vůbec nepodařilo a byl z toho náskok soupeře o sedm bodů. Holky ovšem nesložily zbraně a svou bojovností a snahou o zvrat se soupeři dokázaly vyrovnat a set dovedly do koncovky. Zde se ukázala větší zkušenost soupeře a proto domácí zvítězily poměrem 25:21. Ve třetím setu se holkám opět přestal dařit příjem. I přes bojovnost a snahu ovšem soupeře moc nepotrápily a bylo z toho vítězství domácích v poměru 25:11 a celkové vítězství 3:0.