Tým1234VýsledekBody
Juniorky252514253Výhra za 3
TJ Junior Brno juniorky182025221Prohra za 0

Report

Úvod prvního setu se nesl v přetahování o každý bod až do stavu 10:10, kdy se holkám povedla šňůra 5-ti bodů. Svůj náskok si do konce nejen pohlídaly, ale i rozšířily a dostaly se do vedení 1:0. Druhý set měl tři části. V té první se dařilo Junioru, který si vybudoval náskok a dostal se do vedení 12:7. Druhá část se nesla ve znamení stahování náskoku soupeře a to se povedlo, když na ukazately skóre bylo 18:18. Závěrečná část se odehrála v dominanci domácích, kteří ovládli koncovku a šli do vedení 2:0 na sety. Ve třetím setu se hrálo pouze podle not hostů a za dvacet minut bylo sníženo. Čtvrté dějiství nabídlo mnoho bodových sérii, aby nakonec v koncovce slavilo úspěch nadšení a vůle po vítězství domácího družstva. Tímto vítězstvím juniorky připravily hostům teprve druhou porážku v sezóně, ale hlavně si zajistily postup do finálové skupiny.