Tým123VýsledekBody
Juniorky2525253Výhra za 3
Volejbal Vyškov juniorky1918200Prohra za 0

Report

V premiérovém utkání 1. ligy se juniorky představily na domácí palubovce. Do prvního setu juniorky vstoupily velmi dobře, bez respektu k favoritu nejen utkání, ale celé naší skupiny. Brzy si holky vybudovaly až sedmi bodový náskok, který si hlídaly během celého setu. Druhé dějiství nabídlo zajímavější průběh. Po vyrovnaném začátku setu se hosté dostali do vedení 16:12 a pak ještě 18:16. Jenže za tohoto stavu přišla na servis přišla Veronika Lésková a celý set už dopodávala do vítězného konce pro domácí. Třetí set byl výsledkově nejvyrovnanější, přesto v jasné režii jehnických juniorek, které se mohli především spolehnout na svoje podání. To dělalo Vyškovu velké problémy. První utkání tak holkám vyšlo parádně a připsaly si do tabulky první tři body.